Oferta

Oferta Numkee obejmuje wiele wyrobów wykonanych ze stali nierdzewnej i obróbki na maszynach CNC. Znajdziecie tu Państwo wszelkie wyroby w postaci liter, cyfr, tablic, płyt, loga, szyldów, tabliczek adresowych. To produkty, które są praktyczną i dodającą elegancji ozdobą. Wygląd wszelkich elementów jest poddawany ewentualnym modyfikacją wedle uznania klienta (jeśli taka potrzeba istnieje, jeśli nie, to nasi pracownicy wybiorą coś trafiającego w gusta).

Nasza oferta jest szeroka i ciągle poszerzana, abyście Wy, drodzy klienci, mogli dekorować swoje budynki, udoskonalać wizerunek przedsiębiorstw i w piękny sposób upamiętniać bliskich. Nasze litery oraz produkty z pozostałych kategorii świetnie znajdą zastosowanie zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz. Są przygotowane na różne warunki atmosferyczne. Stal nierdzewna wykonana z należytą dokładnością będzie służyć przez wiele lat w nienaruszonym stanie.

Litery na domy

Niepowtarzalne czcionki do wyboru wykonane ze stali nierdzewnej świetnie dopasują się do każdej przestrzeni. Numkee oferuje szeroki wybór oraz wykonanie najwyższej jakości cyfr i liter ze stali nierdzewnej o pięknym kształcie i charakterystycznym wykończeniu.

Tablice na domy

W sprzedaży posiadamy tabliczki adresowe, które będą wykonane indywidualnie dla każdego klienta. To unikalne propozycje, które wyróżnią się na tle innych, dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej po dokładnej obróbce i użyciu materiałów gwarantujących świetny wygląd.

Szyldy i loga

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest wygląd loga i szyldu w prowadzeniu biznesu, dlatego w Numkee przykładamy szczególną uwagę do wykonania tablic reklamowych i loga dla przedsiębiorców. Stal nierdzewna gwarantuje wysokie cechy estetyczne oraz odporność na warunki atmosferyczne przez wiele, wiele lat. To idealny sposób wyróżnienie Twojej działalności na tle innych.

Tablice i płyty

Grawerowane tablice i płyty wykonane ze starannością i precyzją gwarantującą estetykę każdego centymetra, zapewnią niepowtarzalny wygląd. Mogą być z powodzeniem wykorzystane jako upamiętnienie bliskiej osoby lub jako wyróżniający się element w postaci nośnika, na którym można zawrzeć własną treść.

Shopping Cart