RODO

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Szanowni Państwo,

Ze względu na wejście w dniu 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) (2016/78) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przygotowaliśmy dla Państwa informację w jaki sposób Państwa dane będą przetwarzane przez nasza firmę

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, w jaki sposób Państwa dane będą przetwarzane po 25 maja 2018 r.

Możecie Państwo zapoznać się z nimi poniżej.

Cel przetwarzania

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rozliczeń rachunkowych i podatkowych, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679.

Administrator danych

Administratorem Państwa danych jest Adjatech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu, ul. Zbąszyńska 22a, 60-359 oraz biurem mieszczącym się w Janikowie koło Poznania, ul. Gnieźnieńska 26/28, 62-006.

Adjatech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla ułatwienia Państwu kontaktu w sprawie przetwarzania danych osobowych udostępnił adres email, pod który prosimy kierować wszystkie zapytania związane z przetwarzaniem Państwa danych: biuro@adjatech.pl.

Zaufani Partnerzy

Nasza firma współpracuje z zewnętrznymi firmami w związku z czym Państwa dane będą przekazywane firmom kurierskimi, zewnętrznej księgowości, firmie informatycznej oraz firmie hostingowej.

Czas Przechowywania Danych Osobowych

Państwa dane będą przechowywane przez naszą firmę w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 10-ciu lat od daty zakończenia świadczenia usług  w przypadku danych służących do obsługi i realizacji zamówienia oraz 6-ciu lat w przypadku informacji rozliczeniowych.

Powód podania danych

Podanie przez Państwa swoich danych osobowych jest dobrowolne. Jednak w sytuacji gdy odmówią Państwo podania danych niezbędnych do świadczenia usług uniemożliwi to ich realizację.

Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych.

W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługują Państwu następujące prawa:

• prawo dostępu do Państwa danych, w tym uzyskania kopii danych,

• prawo żądania sprostowania danych,

• prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),

• prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,

• prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody to mogą Państw dodatkowo skorzystać z następujących praw:

• prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:

• prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Inspektorem ochrony danych (dane powyżej). Dane osobowe zostaną usunięte w terminie 30 dni od dnia otrzymania zgłoszenia.

Informacje końcowe

Informujemy również Państwa, że firma Adjatech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym bądź umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, nieuprawnionym ujawnieniem lub wykorzystaniem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Shopping Cart